Zpět
Kam jezdíme, co zažíváme?

S našimi letními tábory jsme za ta léta, co je pořádáme, poznali kus Moravy i Čech. V roce 2016 jsme poprvé jeli na další místo, kde se nám moc líbí :-) Srdcem modernizovaného táborového areálu BABOČKA v zalesněné krajině Lužických hor na pomezí Českého Švýcarska je zděná základna s velkou jídelnou, bufetem, krytou venkovní terasou, umývárnami a toaletami. Chatky rozestavěné v klasickém obdélníkovém tvaru jsou obklopeny hřišti, klubovnami pro případ špatného počasí a v teplých dnech vítaným bazénem. Více najdete na webových stránkách rekreačního střediska BABOČKA.

obrazek
obrazek
obrazek
obrazek
Ubytování: chatky pro čtyři

Táborová hymna: její text a zároveň nahrávka

Náplň dne na táboře: Jde o pestrou všehochuť! Celotáborovou hru doplňuje program s dalšími zábavnými soutěžemi, zájmovými kroužky, diskotékami, filmovými projekcemi, koupáním i návštěvami zajímavých hostů (ze známějších už k nám v minulosti zavítali třeba režiséři Jan Hřebejk, Marie Poledňáková, Zdeněk Troška, zpěvačka Bára Basiková, tanečník a choreograf Yemi AD, kouzelník Pavel Kožíšek, stříbrný olympionik - veslař David Jirka nebo hokejový reprezentant - hvězda NHL Tomáš Hertl). Snažíme se, aby děti na náš tábor rády vzpomínaly jako na prázdninovou pohodu. Podle jejich ohlasu a zájmu jet znovu s námi víme, že se nám to daří.

Turnusy SMRKFESTU v roce 2017:

- I. turnus: 1. až 13. července - Bájná Atlantida – kde byla, nebo nebyla?

Cena poukazu na 13 dní: 5 190 Kč

- II. turnus: 13. až 26. července - Jak se stát superhrdinou? Spolu to dokážeme!

Cena poukazu na 14 dní: 5 490 Kč

- III. turnus: 26. července až 4. srpna: - Alohomora aneb Brána do Bradavic je otevřena!

Cena poukazu na 10 dní: 4 290 Kč

+ III. turnus: 26. července až 4. srpna: - Bonusový klub Flintstounových

Cena poukazu na 10 dní: 4 390 Kč

Podrobnosti o jednotlivých turnusech a slevách pro děti z České Lípy, Nového Boru, z Děčína a okolí najdete na stránce HRA.

Cena SMRKFESTU 2017 zahrnuje dopravu, ubytování, stravu a pitný režim, pojištění, celodenní program, výlet a rozmanité ceny do soutěží. Při objednání dvou turnusů po sobě pro jedno dítě sleva z plné ceny 1 000 Kč.

INFORMACE PRO DĚTI!!! Když tví sourozenci nebo kamarádi, kteří s námi na tábor ještě nejeli, uvedou na přihlášce tvé jméno, získáš za každého z nich poukázku na 100 Kč. Za tu si pak na táboře můžeš koupit nějaké dobroty.

Věk dětí: cca 6 až 16 let

Bonusový program na SMRKFESTU 2017: vedle zájmových kroužků, které jsou součástí programu, nabízíme pro II. turnus se superhrdiny jako bonus s příplatkem KERAMICKOU DÍLNU nebo PAINTBALL

Doprava na SMRKFEST 2017:

Odjezd: táborové autobusy odjíždějí z Prahy od výstaviště v Letňanech přes Mělník a Českou Lípu (případně Mladou Boleslav nebo Děčín)

Příjezd: na to samé místo

Adresa pobytu: Rekreační středisko BABOČKA, Krásné Pole 29, 407 44 Chřibská

Přihláška, další informace: ZDE

Možné výlety do okolí jsou patrné z mapky:

Co si vzít s sebou: pevné vyšší boty (pohorky, kanady), gumáky, tenisky, sandále, pláštěnku, 5 trik nebo košil, svetr, mikinu, tepláky + teplákovou soupravu, větrovku, kšiltovku nebo šátek, kraťasy nebo bermudy, hygienické potřeby v obalu, šitíčko, min. 6x spodní prádlo, ponožky, plavky, 5x papírové kapesníky, plastovou láhev na nápoj, batůžek, svítilnu s náhradními bateriemi, sluneční brýle, náhradní dioptrické brýle, psací potřeby, kapesní nůž (ne malé děti) + případně kostým na karneval

Doporučujeme: vlastní spacák (výhodou), ping-pongovou pálku, starším dětem na možné výlety do přírody karimatku, menším dětem plovací kruh nebo rukávky

!!!Věci je dobré označit nebo podepsat a jejich seznam přilepit např. na víko kufru!!!

Nevhodné věci: mobilní telefony, různé přehrávače a další cenné věci (drahé hodinky), vysoké částky peněz (doporučujeme kapesné ve výši cca 400 Kč), drahé a značkové oblečení.

Webmaster: Radek Tomšů | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek