Zpět
Podzimní Dračí tábor s krotiteli duchů

Více informací o táboře u Slapské přehrady naleznete ZDE.


Celotáborové hry na SMRKFESTU 2018

Fantazie je bez hranic. Součástí našich různě dlouhých letních turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou také další hry a soutěže, lanové aktivity, výlety do okolí, koupání nebo diskotéky. Táborníci si navíc podle chuti mohou přímo na místě vybrat některý ze zájmových kroužků, případně si jako bonus s příplatkem zvolit adrenalinovou hru ARCHERY GAME. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


I. turnus: S Alenkou do říše divů aneb Cesta za bílým králíkem

- od 13. 7. do 22. 7. 2018
- programová vedoucí: Alonso

Vydali jsme se společně s Alenkou do kouzelné říše divů, kterou Alenka navštívila už jako malá. Potkali jsme se zde s jejími přáteli – Kloboučníkem, kocourem Šklíbou, zajícem Březňákem, houseňákem Absolemem, psem Bayardem a spoustou dalších. Návštěvu ovšem překazila krutá Srdcová královna, která se pokusila ovládnout celou říši.


II. turnus: Rytíři kulatého stolu aneb Na co čaroděj Merlin zapomněl


- od 22. 7. do 4. 8. 2018
- programová vedoucí: Anče

Navštíli jsme magické prostředí hradu Kamelotu, přidali jsme se do družiny rytířů a prožili s nimi úžasná dobrodružství! Pomohli jsme Merlinovi dokázat králi Artušovi, co se dělo v jeho nepřítomnosti, a následně Lancelotovi zachránit překrásnou Guineveru. Toto a mnohem víc nás čekalo v říši fantazie a legend, kde magie je ještě stále skutečná.

Hra na příměstském táboře v Chřibské

Fantazie je opravdu bez hranic. Proto i příměstské tábory, které pořádáme pro děti z Chřibské a okolí v rekreačním středisku BABOČKA, mají rozmanitou náplň. Jaký jsme připravili na letní prázdniny?


Indiánské prázdniny aneb Kdo se bojí, nesmí do prérie

- od 23. 7. do 27. 7. 2018
- programová vedoucí: Myška

Indiáni nás naučili vyrábět indiánské šperky, stavět totem nebo lovit bizony odměnou za to, že jste jim pomohli s hledáním legendárního indiánského pokladu.


Webmaster: Radek Tomšů | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek