Zpět
Celotáborové hry na SMRKFESTU 2018

Fantazie je bez hranic. Součástí našich různě dlouhých letních turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou také další hry a soutěže, lanové aktivity, výlety do okolí, koupání nebo diskotéky. Táborníci si navíc podle chuti mohou přímo na místě vybrat některý ze zájmových kroužků, případně si jako bonus s příplatkem zvolit adrenalinovou hru ARCHERY GAME. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


I. turnus: S Alenkou do říše divů aneb Cesta za bílým králíkem

TENTO TURNUS JE JIŽ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME POUZE PŘIHLÁŠKY NÁHRADNÍKŮ!
- od 13. 7. do 22. 7. 2018
- programová vedoucí: Alonso
- cena poukazu na 10 dní: 4 350 Kč

Kam utíká bílý králík? Vydejme se společně s Alenkou do kouzelné říše divů, kterou Alenka navštívila už jako malá. Potkáme se zde s jejími přáteli – Kloboučníkem, kocourem Šklíbou, zajícem Březňákem, houseňákem Absolemem, psem Bayardem a spoustou dalších. Návštěvu naší roztomile potrhlé společnosti ovšem překazí krutá Srdcová královna, která se pokouší ovládnout celou říši. Podaří se ji to, nebo její plán společně překazíme? A kluci pozor, tahle celotáborovka rozhodně není jen pro holky! :-)


II. turnus: Rytíři kulatého stolu aneb Na co čaroděj Merlin zapomněl

TENTO TURNUS JE JIŽ OBSAZEN, PŘIJÍMÁME POUZE PŘIHLÁŠKY NÁHRADNÍKŮ!
- od 22. 7. do 4. 8. 2018
- programová vedoucí: Anče
- cena poukazu na 14 dní: 5 490 Kč

Navštivte s námi magické prostředí hradu Kamelotu, přidejte se do družiny rytířů a prožijte s nimi úžasná dobrodružství! Pomozte Merlinovi dokázat králi Artušovi, co se dělo v jeho nepřítomnosti, a následně Lancelotovi zachránit překrásnou Guineveru. Vyzkoušejte si na vlastní kůži boj s draky a potopte se pro poklad svůdných, ale zákeřných najád. Toto a mnohem víc vás čeká v říši fantazie a legend, kde magie je ještě stále skutečná. A holky pozor, tahle celotáborovka rozhodně není jen pro kluky! :-)


Přihlášky naleznete ZDE, další informace o našich táborech se dozvíte ZDE!


Hry na příměstských táborech v Chřibské

Fantazie je opravdu bez hranic. Proto i příměstské tábory, které pořádáme pro děti z Chřibské a okolí v rekreačním středisku BABOČKA, mají rozmanitou náplň. Jaké jsme připravili na letní prázdniny?


Z pohádky do pohádky aneb Ztratila se princezna

- od 16. 7. do 20. 7. 2018
- programová vedoucí: Myška
- cena poukazu na pět dní: 1 500 Kč

Po ztracené princezně pátrají také dva pohádkoví hrdinové – malý, ale šikovný čertík a čaroděj. Společně s nimi projdete různými pohádkami, abyste zjistili, kam se princezna poděla. Najdete ji? A proč se vůbec ztratila?


Indiánské prázdniny aneb Kdo se bojí, nesmí do prérie

- od 23. 7. do 27. 7. 2018
- programová vedoucí: Myška
- cena poukazu na pět dní: 1 500 Kč

Indiáni vás naučí vyrábět indiánské šperky, stavět totem nebo lovit bizony odměnou za to, že jim pomůžete s hledáním legendárního indiánského pokladu. Jdete do toho s námi? Vedle zábavných her se opět můžete těšit i na koupání v bazénu.

Přihlášky naleznete ZDE, další informace o našich táborech se dozvíte ZDE!
Webmaster: Radek Tomšů | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek