Zpět
Celotáborové hry na SMRKFESTU 2017

Fantazie je bez hranic. Součástí našich různě dlouhých turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou také další hry a soutěže, výlety do okolí, koupání nebo diskotéky. Táborníci si podle chuti mohou přímo na místě vybrat některý ze zájmových kroužků, případně jednu z bonusových aktivit, které mimo celotáborový program na druhém turnusu nabízíme. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


I. turnus: Bájná Atlantida – kde byla, nebo nebyla?

- od 1. 7. do 13. 7. 2017

- cena poukazu na 13 dní: 5190 Kč (pro děti z Děčína, České Lípy, Nového Boru a okolí sleva 500 Kč)

- pro OS Tábor bez hranic připravuje skupina Tábor plný překvapení pod vedením Hlavase, více na jejím webu

Už po staletí si lámou učenci hlavu nad otázkou: Kde byla, nebo nebyla bájná Atlantida? Mělo jít o bohatou a krásnou říši. Jednoho dne ji však obrovské vlny spláchly do hlubin moře. Zveme vás na výpravu za odhalením tajemství věků! Co způsobilo záhadné vzedmutí moře? Někdy v té době dopadl na Zemi jeden z největších meteoritů. V místě, kam dopadl, zůstala obrovská plochá pánev, obkroužená horskými hřbety. Už víte kde? Ano! Podle naší teorie ležela kdysi slavná říše tady v Čechách! Právě česká kotlina je tou pánví, která vznikla dopadem vesmírného posla. Někde pod ním zůstala pohřbená i Atlantida. Město tisíce bran, její hlavní město, pak nejspíš leželo v prostoru vyznačeném na dnešní mapě čtyřmi body: Děčín a Pirna na jedné straně, Görlitz a Liberec na straně druhé. Babočka se nachází téměř UPROSTŘED! Můžete se s námi zúčastnit pátrání po zbytcích dávné civilizace. Můžeme spolu světu odhalit pravdu tak dlouho skrývanou, můžeme přinést důkazy, nakreslit mapy, obnovit staré domy a chrámy. Po tisíciletích můžeme být první obyvatelé Atlantidy!
II. turnus: Jak se stát superhrdinou? Spolu to dokážeme!

- od 13. 7. do 26. 7. 2017

- cena poukazu na 14 dní: 5490 Kč (pro děti z Děčína, České Lípy, Nového Boru a okolí sleva 500 Kč)

- programový vedoucí turnusu: Kačer

Každý chce v životě dosáhnout něčeho, za co ho ostatní lidé budou obdivovat. Někdo chce být kosmonautem, jiný vynálezcem, někdo lékařkou nebo módní návrhářkou, ale každý chtěl být alespoň na zlomek sekundy superhrdinou. Chcete umět létat jako Superman nebo šplhat po stěnách jako Spider-man? Tento sen se vám může splnit! V Babočce se setkají Superman, Spider-man, ale i Kapitán Amerika, Batman, Wonder Woman a mnoho dalších na jednom místě a toho musíte využít! Pouze s vaší pomocí dokážou porazit zlo, které se šíří světem jako nemoc. Přidejte se k nám a i vy se můžete stát superhrdiny – STAČÍ JEN VĚŘIT. Zjistíte, jak vypadá správná tajná základna, a navíc se stanete spolutvůrci filmového trháku. Na svoji životní roli se připravíte i s pomocí rafinovaných lanových aktivit. Ve svém vlastním týmu zdokonalíte své schopnosti, opakovaně poměříte síly s týmy dalších superhrdinů. I toho šíleného Jokera snad spolu nakonec porazíme!
III. turnus: Alohomora aneb Brána do Bradavic je otevřena!

- od 26. 7. do 4. 8. 2017

- cena poukazu na 10 dní: 4290 Kč (pro děti z Děčína, České Lípy, Nového Boru a okolí sleva 300 Kč)

- programová vedoucí turnusu: Anče

Pojeďte si s námi užít deset magických dní ve škole čar a kouzel v Bradavicích. Pomůžete Harrymu Potterovi a jeho přátelům uchránit kámen mudrců před Vy víte kým (jméno černokněžníka lorda Voldemorta raději vyslovovat nechceme). Nahlédnete do tajemné komnaty, kam byla vlákána Ronova sestra Ginny. Vynasnažíte se pomoci uprchnout Harryho kmotrovi Siriusi Blackovi ze spárů bezcitných mozkomorů. Zažijete vzplanutí ohnivého poháru, které zahájí bradavický olympijský turnaj, kde na vás čekají draci, jezerní lidé i nejpopulárnější kouzelnický sport – famfrpál. Budete se snažit pomoci Harrymu zachránit před Vy víte kým i věštbu, magickou křišťálovou kouli. Zjistíte, kdo je tajemný Princ dvojí krve, pokusíte se získat všechny tři relikvie smrti a zúčastníte se bitvy o Bradavice. Natočíte si vlastní film o dalším dobrodružství Harryho Pottera a jeho přátel, nebo si při mimoškolních aktivitách vyzkoušíte namíchat vlastní lektvar. To všechno a mnohem více na vás čeká, pokud s námi nasednete do bradavického expresu do světa fantazie, čar a kouzel. Nezmeškejte!
Při objednání dvou turnusů po sobě pro jedno dítě sleva z plné ceny 1 000 Kč.

Přihlášku na jednotlivé turnusy SMRKFESTU 2017 spolu s hlavními kontakty na OS Tábor bez hranic najdete ZDE!+ III. turnus: Bonusový klub Flintstounových

- od 26. 7. do 4. 8. 2017

- cena poukazu na 10 dní: 4390 Kč

- programové vedoucí turnusu: Myška + Jana Stangelová z Dílničky Ája

Souběžně se třetím turnusem SMRKFESTU 2017 poběží dílnička pro šikovné ruce spojená s příběhem populární rodinky. Bonusový klub Flintstounových připravujeme ve spolupráci s Dílničkou ÁJA. V rámci kreativního řádění, které doplní všemožné táborové hry, budeme drátovat sluníčka, tulipány a srdce; budeme šít květy kanzashi nebo organzové květy; z FIMO hmoty vytvoříme pravěké včelky jako ozdobu; vyzkoušíme si výrobu pravěkého vejce s malým dinosaurem a budeme hledat fosílie; náš krk ozdobí kostičky zvířat; vytvoříme pravěké plavidlo pro Freda Flintstouna; pro Vilmu a Betty vyrobíme korálkové stromečky, šperky a malá zvířátka; na ozdobu vytvoříme i květy kusudama.

Přihlášku do unikátního klubu najdete ZDE!
Webmaster: Radek Tomšů | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek