Zpět
 Celotáborové hry na SMRKFESTU 2019

Fantazie je bez hranic. Součástí našich letních turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, koupání, diskotéky nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


Tajemná noc v muzeu aneb Co se skrývá za zamčenými dveřmi

- od 29. 6. do 11. 7. 2019
- programový vedoucí: Vlk
- věk: cca 6 až 16 let
- cena: 5.300 Kč

Noční hlídač v muzeu usne, jeho opička mu sebere klíče a odemkne dveře do jednotlivých expozic, kde obživnou mimoevropské exponáty – Aztékové, starověcí Egypťané, Japonci, Maorové nebo Indové. Tak začíná mnohdy překvapivá výprava za exotickými národy. Na poutavé příběhy z jejich života naváže celá série napínavých her. Co se třeba stane, když se vinou zpropadené opice ocitneme v časové smyčce? Máš na to kuráž? Táborníci si navíc podle chuti mohou vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků, případně si zvolit některou z bonusových aktivit.


Robinsoni na Babočce

- od 28. 7. do 3. 8. 2019
- programová vedoucí: Fialka
- věk: 13 až 17 let
- cena: 3.990 Kč

Atraktivní hra pro elitní skupinu drsňáků a drsňaček. Nový dobrodružný projekt pro teenegary od 13 let zaštiťuje finalistka televizní reality show Robinsonův ostrov Martina s táborovou přezdívkou Fialka. Na začátku si vylosuješ svůj kmen a vzápětí mezi jednotlivými kmenovými radami vyzkoušíš svoji sílu, vytrvalost, rychlost, schopnost komunikovat, plnit náročné úkoly. Kdo všechno bude na kmenových radách vyřazen, kdo se vrátí z chatek vykoupení do hry a kdo postoupí až do finále? Vítěz si s sebou odveze celodenní rodinnou vstupenku do čestlického akvaparku!Přihlášky naleznete ZDE, další informace se dozvíte ZDE!
Hry na příměstských táborech v Chřibské

Fantazie je opravdu bez hranic. Proto i příměstské tábory, které pořádáme pro děti z Chřibské a okolí v rekreačním středisku BABOČKA, mají rozmanitou náplň. Jaké jsme připravili na letní prázdniny 2019?


Cesta kolem světa

- od 8. 7. do 12. 7. 2019
- programová vedoucí: Smolíček
- věk: cca 6 až 14 let
- cena: 1.500 Kč, při platbě tábora včetně snídaní od 8.00 hodin je cena 1.750 Kč

Společně podnikneme mnohdy překvapivou výpravu za exotickými národy. Na poutavé příběhy z jejich života naváže série napínavých her. Co se třeba stane, když se vinou zpropadené opice ocitneme v časové smyčce? Máš na to kuráž? Táborníci si navíc jako bonus mohou zvolit lanové aktivity nebo archery game.


Ať žijí duchové!

- od 25. 8. do 29. 8. 2019
- programová vedoucí: Soptík
- věk: cca 6 až 14 let
- cena: 1.500 Kč, při platbě tábora včetně snídaní od 8.00 hodin je cena 1.750 Kč

Bojíš se duchů? S krotiteli duchů se jich bát opravdu nemusíš. Naopak, právě ty jim je můžeš pomoci pochytat. A možná se skamarádíš nejen s krotiteli duchů, ale i s duchy samotnými! Užiješ si u toho hodně adrenalinu a skvěle se pobavíš. S ostatními dětmi si zahraješ zajímavé hry a na ohni si opečeš různé dobrůtky.

Přihlášky naleznete ZDE, další informace se dozvíte ZDE!

Webmaster: Radek Tomšů | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek