Zpět
Akce a celotáborové hry 2023

Fantazie je bez hranic. Součástí našich táborových turnusů a dalších akcí v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, diskotéky, koupání nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


SMRKFEST: Strašidla z Babočky aneb Kdo se bojí, nesmí do lesa

- termín: od 16. července do 29. července 2023
- věk: 6 až 16 let
- cena: 8.200 Kč (při přihlášení a úhradě pobytu do 31. března 2023 sleva na 7.900 Kč),
- přihlášky a táborový řád najdete ZDE

Pojeď s námi do krásné přírody na pomezí Českého Švýcarska, kde tě čekají neuvěřitelné zážitky a skvělí kámoši! SMRKFEST 2023 bude příjemně bláznivý pro všechny kluky a holky, kteří se nebojí něčeho nepředvídatelného a chtějí hodným strašidlům pomoct od zlých.

Na Babočce, kde byl vždy klid, se náhle objevila zlá strašidla a nikdo neví proč. Pomocí zaklínadla a utajené čarodějné šifry se jich můžeme zbavit. Ale potřebujeme všechny statečné děti, abychom to všechno zvládli!

Čekají nás mimo jiné kouzla, čáry, neuvěřitelné hry, malování, přehazovaná, volejbal, fotbal, kuželky, minigolf, diskotéky, tanec, lanové aktivity, badminton, retrohry, panák, krvavý dědek, kuličky, ping-pong a možná vylétneme až do oblak, vykoupeme se v rybníku, kde bydlí hodný vodník, vydáme se do lesa, kde běhají víly a možná potkáme i ježibabu. Náš smích, pohoda a nebojácnost nám pomohou od zlých strašidel. Těšíme se na každého, kdo se rád baví a má kuráž!

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, lůžkoviny, stravu 5x denně a pitný režim, pojištění, celodenní program pod vedením zkušených vedoucích, diplomy a rozmanité ceny do soutěží.

Odjezd táborových autobusů z Prahy plánujeme na neděli 16. července v 8.00 hodin, z Mělníka v 9.00 hodin, návrat pak na sobotu 29. července po poledni. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru. Příjezd do rekreačního střediska BABOČKA předpokládáme přibližně v 11 hodin.Hravý víkend rodičů s dětmi

- termín: od 17. srpna do 20. srpna 2023
- věk: 1 až 99 let
- pobyt s individuálním příjezdem a táborovým programem

Máte chuť strávit se svými mladšími dětmi či vnoučaty na Babočce táborový prodloužený víkend od čtvrtečního odpoledne do nedělního oběda? Pro bližší informace se ozvěte Tereze Andrlové na e-mail pajushinka@centrum.cz.DRAČÍ TÁBOR: A je to!

- termín: od 25. října do 29. října 2023
- věk: 6 až 16 let
- přihlášky zveřejníme na konci léta

Stanou se z nás kutilové a sestavíme různé modely domů a věží. Budeme vařit v přírodě a opékat tradiční marshmallows, brambory, špekáčky a sladkou tečka se stanou jablka v županu. Projdeme stezkou odvahy a posbíráme co nejvíc podpisů slavných herců a zpěváků, nebudou chybět ani další zábavné hry, diskotéky a dobré filmy. Kolem vytápěných chatek a místností pro program tě okouzlí barevný podzim! :-)

Odjezd z Prahy plánujeme na středu 25. října v 16.00 hodin, z Mělníka v 17.00 hodin, návrat pak na neděli 30. října odpoledne. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru.


Další informace se dozvíte ZDE!

Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek