Zpět
Akce a celotáborové hry 2024

Fantazie je bez hranic. Součástí našich táborových turnusů a dalších akcí v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, diskotéky, koupání nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


V létě 2024 nabízíme pod hlavičkou OS Tábor bez hranic v rekreačním středisku BABOČKA letní dětské tábory dvou táborových skupin:

I. turnus TELETÁBOR, který připravuje parta bývalých vedoucích z LDT České televize v termínu 29. června – 13. července (15 dní), cena 9 600 Kč, při zaplacení přihlášek do 31. března 2024 sleva 300 Kč.

II. turnus SMRKFEST, který připravuje naše parta vedoucích v termínu 13. července – 26. července (14 dní), cena 8 900 Kč, při zaplacení přihlášek do 31. března 2024 sleva 300 Kč.


SMRKFEST: Zabraňme s Thorem konci světa aneb Lokiho patálie

- termín: od 13. července do 26. července 2024
- věk: 6 až 16 let
- cena: 8 900 Kč (při zaplacení přihlášek do 31. března 2024 sleva 300 Kč)
- přihlášky a táborový řád najdete ZDE

V lesích na kraji Českého Švýcarska se tyčí věže kouzelného Ásgardu, který obývají severští bohové a magičtí tvorové. Nikdo z nich však netuší, jaká pohroma se na ně řítí. Svoláváme všechny silné bojovnice a bojovníky, kteří se ničeho nezaleknou a jsou připraveni na dobrodružství a spoustu zábavy!

Vydejte se na SMRKFEST 2024, přidejte se k Odinovi, Heimdallovi, Hel a dalším severským bohům a pomozte Thorovi zabránit konci světa, na severu známém jako Ragnarok. Ruku k dílu přiloží i Loki, bůh špatnosti a falše, ale ne vždy tak, jak bychom si přáli.

Na Babočce nás čekají obři, trpaslíci, kouzla, starověké runy, ale nebudou chybět ani diskotéky, táboráky, výlety do krásného okolí Lužických hor, koupání v bazénu a také spousta zajímavých kroužků, fotbal, přehazovaná, malování a spousta dalších zábavných aktivit.

Těšíme se na každého, kdo se nebojí, chce poznat nové kamarády a naplno si užít letní prázdniny!

Cena zahrnuje dopravu, ubytování, lůžkoviny, stravu 5x denně a pitný režim, pojištění, celodenní program pod vedením zkušených vedoucích, diplomy a rozmanité ceny do soutěží.

Odjezd táborových autobusů z Prahy plánujeme na sobotu 13. července v 8.00 hodin, z Mělníka v 9.00 hodin, návrat pak na pátek 26. července po poledni. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru. Příjezd do rekreačního střediska BABOČKA předpokládáme přibližně v 11 hodin.


Další informace se dozvíte ZDE!Hravý víkend rodičů s dětmi

- termín: od 22. srpna do 25. srpna 2024
- věk: 1 až 99 let
- pobyt s individuálním příjezdem a táborovým programem

Máte chuť strávit se svými mladšími dětmi či vnoučaty na Babočce táborový prodloužený víkend od čtvrtečního odpoledne do nedělního oběda? Bližší informace Vám rádi sdělíme e-mailem.DRAČÍ TÁBOR

- termín: od 26. října do 30. října 2024
- věk: 6 až 16 let
- bližší informace a přihlášky zveřejníme na konci léta


Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek
Facebook logo Instagram logo Youtube logo