Zpět
Celotáborové hry

Fantazie je bez hranic. Součástí našich táborových turnusů v rekreačním středisku BABOČKA jsou hry a soutěže, výlety do okolí, koupání, diskotéky nebo další aktivity. Zkrátka pokud jste se snad někdy na nějakém táboře nudili, s námi vám to rozhodně nehrozí!


SMRKFEST: Léto s kovbojem aneb Poklad na indiánské stezce

- termín: od 1. července do 13. července 2021
- věk: 6 až 16 let
- cena: 5990 Kč (se slevou při úhradě do 30. dubna 2021 pouze 5690 Kč)

Chceš se seznámit se slavnými osobnostmi Divokého západu i se životem obyčejných kovbojů? Až pohádkově čestný byl proslulý Limonádový Joe, jehož filmový představitel Karel Fiala bydlel u nás v Chřibské. Když tento pistolník, popíjející zásadně Kolalokovu limonádu, vešel do saloonu, nejedno dívčí srdce zjihlo a nejeden padouch si vzpomněl na slušné vychování. Občas se během celotáborovky potkáme i s indiány, kteří k Divokému západu neodmyslitelně patří. A právě po jejich stezce vyrazíme na cestu za bájným pokladem. Staneš se členem či členkou některé ze skvader vedených odvážnými šerify?

Táborníci si navíc podle chuti mohou vybrat z pestré nabídky zájmových kroužků, případně si za příplatek zvolit některou z bonusových aktivit.

Odjezd z Prahy plánujeme na čtvrtek 1. července v 8.00 hodin, z Mělníka v 9.00 hodin, návrat pak v úterý 13. července po poledni. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru. Cena tábora vedle nabitého programu plného her zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, pitný režim, pojištění a ceny do soutěží.

Kvůli covidu-19 počítáme se zvýšeným důrazem na dodržování pravidel osobní a provozní hygieny. Pokud by se tábor nemohl z rozhodnutí vlády uskutečnit, vrátíme Vám platbu zpět.


DRAČÍ TÁBOR: Na pytlácké stezce se Shrekem

- termín: od 24. září až 28. září 2021
- věk: 6 až 16 let
- přihlášky zveřejníme v létě

Shrek zná dobře svojí bažinu, ale nezná náš les, neví, koho tam potká, co musí znát, aby přežil, a co vše se musí naučit, aby se neztratil. Potká tam mnoho nových kamarádů a zažije nová dobrodružství. Naučíme ho hrát spoustu her, připravovat maršmelouny, opékat jablka a buřty, chodit po strništi bos, vyrovnat se s vodou v bazénu, připravit se na halloween a ještě mnoho dalších věcí. Máme objednaný i unikátní jelení koncert! :-)

Odjezd z Prahy plánujeme na pátek 24. září v 17.00 hodin, z Mělníka v 18.00 hodin, návrat pak na sváteční úterý 28. září odpoledne. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru.


VELIKONOČNÍ TÁBOR: Dinosauří Velikonoce

- termín: od 13. dubna do 17. dubna 2022
- věk: 6 až 16 let
- přihlášky zveřejníme na podzim

I dinousauři se líhli z vajec. Co tak s nimi strávit Velikonoce? Doma to znáš až moc dobře, pojeď radši s námi na tábor! Zahrajeme si skvělé hry, naučíme se různým způsobem vyrábět kraslice, plést pomlázky, vytloukat píšťalky, opečeme si něco dobrého na ohni, připravíme si velikonoční výzdobu, zatancujeme si a vyrazíme na cestu za velikonočním pokladem.

Odjezd z Prahy plánujeme na začátek prázdnin – na středu 13. dubna v 17.00 hodin, z Mělníka v 18.00 hodin, návrat pak na Velikononoční neděli 17. dubna odpoledne. Stihnete tak pondělní pomlázku. Zastávky jsou možné i v České Lípě a Novém Boru.


Další informace se dozvíte ZDE, přihlášky najdete ZDE!

Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek