Zpět
 Kdo jsme?

Splnili jsme podmínky Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR pro získání certifikátu, osvědčení vedoucích dětských táborů. Úspěšně absolvovaným metodickým kurzem přispíváme k našemu odbornému růstu.


Hlavní vedoucí:

Dana Paroulková (staniční sestra JIP, Chřibská)
Soptík

Na tábory jezdím více jak 30 let, protože ráda rozdávám dětem lásku. V současnosti se snažím především co nejlépe zajistit organizaci táborů a podílím se taky na přípravě programu. Miluji přírodu a detektivky v každé formě... Zatím mám dvě hodné děti a dvě vnoučata :o).

Zástupce hlavní vedoucí:

Mgr. Zdeněk Paroulek (provozovatel RS BABOČKA, Chřibská)
Vlk

Mezi táborníky patřím už více jak čtvrtstoletí, sestavil jsem docela dost celotáborovek, nebo jsem rád s jejich přípravou alespoň pomohl :-). Potěší mě nefalšovaná radost v dětských očích a dobré srdce všech lidí kolem. Mám rád pěší i cyklistické výlety, zajímám se o historii, sport, politiku či dobré filmy...

Programová vedoucí Robinsonů:

Martina Helis (manažerka ve fitness centru, Praha)
Fialka

Od malička jsem jezdila na tento tábor a nejvíc jsem si ho zamilovala. Když jsem byla větší, měla jsem sen a díky průpravě z tohoto tábora jsem se dostala do reality show Robinsonův ostrov. Miluju srandu a nesnáším nudu :))

Zdravotníci:

MUC. Adam Dvořák (student 3. lékařské fakulty UK, Heršpice)
Adam

Na tábor mě přivedla kamarádka a šéfová Dana, se kterou jsem se seznámil v podolské porodnici. Práce s dětmi mě naplňuje, během studia na gymnáziu jsem vedl kroužek robotiky a elektrotechniky. Baví mě programování a divadlo. Jednou bych se chtěl stát dětským psychiatrem.

Mgr. Anna Yaghobová (doktorandka MFF Univezity Karlovy, Praha)
Anička

Na tento tábor mě přivedl kamarád, za což jsem moc ráda. Na tábory jezdím už odmala, posledních pár let jako zdravotník Českého červeného kříže. Vystudovala jsem učitelství matematiky a informatiky, práce s dětmi je mým velkým koníčkem. V rámci doktorského studia se zabývám didaktikou informatiky.

Vedoucí a praktikanti:

Dominik David (student 2. lékařské fakulty UK, Praha)
Kačer

Intenzivně sportuji, odmala hraji závodně hokej. Věnuji se studiu cizích jazyků a obecně se zajímám o přírodní vědy. Rád se podílím i na vymýšlení různých táborových her, ale ještě radši je následně hraji.

Ondřej Hudák (servisní technik, Praha)
Hudy

Závodně jsem vesloval, ale mám rád i jakýkoliv jiný sport. Také hraji na lesní roh. Jsem pro každou legraci s fajn kolektivem. Možná jsem někdy až moc akční, ale také rád vypnu. Na tábory jezdím od tří let a vždy jsem se na nich dobře bavil. S dobrou náladou jde všechno líp!

Mgr. Markéta Vaňková (HR konzultant, Praha)
Maki

Jsem člověk, který se řídí heslem „radovat se z maličkostí“, a tak mám téměř neustále úsměv na tváři. Miluji přírodu, děti a lidi, kteří se nebojí legrace, což také vysvětluje, proč nepřestávám být věrným táborníkem. Zajímám se o psychologii a mezi mé záliby patří fotografování.

MgA. Petr Vykoukal (designér, pedagog, Praha)
Viking

Mým koníčkem je sochařina a výtvarno obecně. Jsem absolventem ZUŠ ve hře na klasickou kytaru. Baví mě jakýkoliv sport, snad jen kromě běhání a kulečníku :o) Absolvoval jsem vojenský výcvik týkající se první pomoci v nouzových podmínkách, střelby nebo slaňování.

Ing. Jitka Číhalová (absolventka VŠCHT, Psáry)
Želvík

Od malička jsem chtěla být vědcem, asi proto jsem začala studovat chemii. Mezi mé záliby patří především čtení knih a kvalitní muzika. Nejlépe mi je mezi fajn lidmi. Tábor je moje srdcová záležitost, která už neodmyslitelně patří k mému životu. Děti se snažím vést k tomu, aby se začaly zajímat o věci kolem sebe.

Tomáš Buday (výrobní technik, Praha)
Tom

Za spoustu let, co na Tábor bez hranic jezdím, jsem díky vedoucím, dětem a dalším kamaradům zažil spousty legrace, napětí a získal skvělé zkušenosti do života, které mi pomáhaly a já je rád předám. Rád poslouchám hudbu, hraju na bicí, opékam buřty a nemám rád olivy s peckou :o).

Karolína Kováčová (manažerka v pohostinství, Praha)
Pajda

Před pár lety mi kamarádka vyprávěla o úžasných zážitcích z tohoto tábora, jela jsem taky a od té doby si prázdniny bez táborových dní nedokážu představit. Ráda sportuji, baví mě beach volleyball a pár let jsem závodně tancovala latinskoamerické tance. Práce s dětmi mě moc baví.

Ing. Jakub Paroulek (marketingový manažer, Chřibská)
Kéča

Při táborových přípravách pomáhám od dětství. Když mi to sport dovolí, rád jedu jako vedoucí. Po dokončení studia na Fakultě elektrotechnické ČVUT se dál vrcholově věnuji veslování ve VK Slavia Praha. Jsem vícenásobný mistr ČR, vítěz Primátorek i finalista mistrovství světa. Dalšími mými koníčky jsou fotografování, film a televize.

Ing. Jana Buday (specialistka marketingu, Mělník)
Veverka

Vymýšlení her a spolupráce s vedoucími i s dětmi, to je to, co mě na táborech baví a tady to funguje suprově. Volný čas ráda trávím s dobrou knížkou, také ráda peču a společnost mi doma dělají morčecí bratři Ricky a Martin. Tábor a jahody se šlehačkou :o) jsou neodmyslitelnou součástí mého léta a vždy se těším na nové zážitky.

Radek Mika (obchodní zástupce, Šestajovice)
Míca

Jsem vedoucím pobočky – prodejny lodí. Závodně se věnuji jachtingu, vyjel jsem si několik medailí z mistrovství ČR. Jsem místopředsedou OS Tábor bez hranic, ale při samotných akcích působím vzhledem k nedostatku času už spíš jen jako konzultant. Rád bavím děti.

Ing. Tereza Andrlová (stavební inženýrka, Mělník)
Pája

Na tábory jezdím od dvou let, dlouho jako vedoucí. Mezi mé záliby patří kreslení, power jóga a vůbec sport. Po volejbalu jsem se začala věnovat veslování, mám sadu medailí z mistrovství ČR i prvenství ve finále Českého poháru.

Šimon Štrop (produkční v divadle Jatka 78, Praha)
Šíša

Já jsem na tento tábor jel úplně poprvé, když jsem byl ještě malý. Představuje pro mě vlastně celé mé dětství. Baví mě tábor i vše, co se sportu týče. Závodně jsem hrál beach volleyball, reprezentace mi bohužel nevyšla :). Rád fotím a pracuji s dětmi.

Andrea Picklová (vychovatelka v družině, učitelka na ZŠ, Praha)
Andy

Díky tomuto táboru a kolektivu lidí, kteří zde jsou, jsem si našla místo, kde se cítím opravdu dobře. Tábor jsem si zamilovala od prvního okamžiku a ráda bych dětem přinesla hodně zážitků. Potěší mě každý úsměv, který vidím na jejich tváři po zdařilé hře. Mezi mé koníčky patří sport, čtení, kreslení a poslouchání hudby.

Mgr. Ondřej Háza (fyzioterapeut, Praha)
Elvis

Žiju hudbou a sportem. Sportu se věnuji od svých 8 let a nyní se o sportovce starám, mj. o reprezentační házenkářky. Jsem hudebně založený - hraji na kytaru a klavír, trochu na ukulele, mandolínu, bicí a basu. Jsem pro každou legraci a švandu, ale jen do určité míry. Hodně mě baví i práce s dětmi a rád v ní budu dál pokračovat.

Gabriela Zýtová (studentka obchodní akademie, administrativní pracovnice, Praha)
Žužu

Tento tábor je mojí srdeční záležitostí už odmala. Dříve jsem se věnovala i pozemnímu hokeji a tanci. Z tábora jsem si vždy odnesla spoustu hezkých vzpomínek a budu se snažit, aby si děti odnesly z tábora to samé.

Ing. Vít Arbeit (elektroprojektant, Olomouc)
Arbi

Pro další život je důležité, jak a v čem děti vyrůstají, proto chci dál jezdit na tento úžasný tábor, abych na něm mohl rozdávat radost. Mezi mé koníčky patří box a dlouhé túry. Absolvoval jsem Fakultu elektrotechniky VUT Brno. Volný čas rád trávím ve společnosti dobré knížky.

Lukáš Konvica (student práv na Univerzitě Karlově v Praze, Hřebeč)
Maršál

Tento tábor mi dal spoustu skvělých zážitků a kamarádů a rád bych mu to oplatil tím, že se budu podílet na vytváření zážitků pro ostatní. Rád sportuji, objevuji nová místa, fotím a v neposlední řadě také koukám na filmy nebo seriály.

Lada Soudková (studentka 3. lékařské fakulty UK, Praha)
Lada

Kromě studia se věnuji ježdění na koních, ráda trávím čas v přírodě a miluji cestování. Také se s radostí věnuji různým výtvarným aktivitám. Od městského života ráda alespoň na chvíli uteču s dětmi na tenhle s láskou připravovaný tábor.

Ondřej Pipek (student Technické fakulty ČZU, Praha)
Pipin

Na tábor jsem jezdil několik let jako dítě, ale nyní mám tu možnost jezdit v roli praktikanta. Dříve jsem závodně vesloval, bohužel to teď se školou a mými dalšími zálibami nemohu skloubit. Rád si poslechnu dobrou hudbu, přečtu knihu nebo prostě jen zajdu s kamarády ven.

Bc. Matyáš Rak (student Fakulty informačních technologií ČVUT, Kladno)
Donald

Už pár let jezdím na tento tábor a musím říci, že to pro mě jako dítě vždy byla nejlepší část prázdnin. Jsem rád, že na něj dál mohu jezdit i jako vedoucí, a snažím se, aby děti bavil stejně jako mě. Rád sportuji, nejraději mám plavání. Mezi mé další oblíbené sporty patří lyžování a cyklistika.

Barbora Blažková (studentka gymnázia, Kamenice)
Líza

Tenhle tábor pro mě hodně znamená. Nedokážu si představit, že bych opustila lidi, které mám ráda a na kterých mi záleží. Mezi moje asi nejmilejší koníčky patří plavání a jízda na koni. Ráda píšu válečné nebo historické povídky, bajky nebo samotné příběhy na několik kapitol. Skvělou knížkou a kávou nikdy nepohrdnu.

Zdeněk Kohák (student obchodní akademie, Praha)
Eliška

Jako malý jsem neměl rád tábory – než mě rodiče přihlásili na turnus Tábora bez hranic. Najednou se mi tábory zalíbily a každý rok jsem se tam těšil. Jsem pro každou srandu, rád sportuji, hraju fotbal. Volný čas většinou trávím s přáteli.

Klára Žáčková (studentka gymnázia, Praha)
Flér

K mým hlavním zájmům patří čtení, lyžování a cestovaní. Nadchla mě Francie nebo New York. Velmi ráda také jezdím na hory. Posledních pár let patří mezi mé oblíbené cíle turnusy Tábora bez hranic. Každý rok si z nich odvážím spoustu krásných zážitků a nové kamarády. Během roku nejraději vzpomínám na táboráky a skvadrové hry.

Sofie Wetterová (studentka gymnázia, Praha)
Smíšek

Tábor bez hranic je skvělé místo, kde jsem nasbírala spoustu zážitků. Hry, které se tu hrají, jsem si okamžitě zamilovala a chci podobné tvořit dál i já. Baví mě malovat, zpívat, hrát na kytaru a samozřejmě práce s dětmi.

Veronika Chocenská (studentka SŠ designu a umění, knižní kultury a ekonomiky, Malý Újezd)
Panda

Tábor bez hranic je mou součástí, chtěla bych rozdávat dětem lásku a úsměv na tváři. Tento tábor pro mě vždy znamenal jakýsi únik od reality a každodenních problémů. Mojí velkou vášní je umění a všechno spojené s ním.

Tomáš Havránek (student cestovního ruchu, Choťánky)
Havran

Vše začalo v roce 2015. Začal jsem jezdit na tento tábor, poznávat nové lidi a zažívat s nimi ty nejhezčí zážitky. Našel jsem si zde skvělou partu kamarádu, kterou bych za nic nevyměnil. Osm let jsem se věnoval latinsko-americkým a standardním tancům a tenisu.

Barbora Hlavsová (studentka gymnázia, Mělník)
Bajaja

Tábor bez hranic už několik let tvoří nejlepší část mých prázdnin. Zažila jsem zde nespočet úžasných zážitků a potkala jsem bandu skvělých lidí. Ráda bych, aby tohle všechno zažilo co nejvíc dětí. Ve volném čase chodím na tréninky taekwonda nebo si čtu a háčkuju.

Vojtěch Novohradský (student SPŠ dopravní, Praha)
Kulich

Na tento tábor jezdím přes 10 let, tím pádem jsem zde prožil skoro celé dětství. Nikdy mě nezklamal. Program jsem si vždy užíval a bavil se s kamarády. Mezi mé koníčky patří různé sporty a auta. Závodně hraju stolní tenis a mezi mé oblíbené patří i basketbal s volejbalem.

Anna Klimešová (studentka gymnázia, Mělník)
Čarodějka

Na tento tábor už jezdím odmala a nedokážu si bez něj představit správné léto. Našla jsem si tu skvělou partu kamarádů, na které se vždy těším. Mým velkým koníčkem je umění obecně. Ve volném čase tedy kreslím a maluji, čtu nebo píšu příběhy.

Jakub Němec (student SŠ elektrotechniky a strojírenství, Praha)
Šnycl

Mezi mé oblíbené aktivity patří ping-pong, badminton a fitness. Jelikož jsem soutěživý a tento tábor má nejlepší hry, které jsou zaměřeny jak na taktiku, tak na týmového ducha, hodně jsem si ho oblíbil. Navíc je tady ta nejvíc super komunita lidí, co znám.

Veronika Zimová (studentka Bezpečnostně právní akademie, Rudná)
Mrazík

K mým zálibám patří atletika, lyžování a chození ven s kamarády. Ráda bych se podívala do Francie nebo Spojených států. Na tento tábor jezdím deset let, jako dítě jsem si zde našla skvělou partu, se kterou držíme až doteď.

Ondřej Čučka (student SPŠ dopravní, Praha)
Moto

S Táborem bez hranic jsem jako dítě jezdil každým rokem osm let. Když mě máma posílala poprvé, moc nadšený jsem nebyl, ale tábor jsem si rychle zamiloval a našel na něm skvělou partu. K mým koníčkům patří jakýkoliv sport, auta a dobrá hudba.

Eliška Lukšová (studentka SOŠ, veřejnosprávní činnost, Praha)
Elsa

Tábor bez hranic jsem si od prvního okamžiku zamilovala, proto se stal každoroční součástí mých prázdnin. Z tábora jsem vždycky měla krásné zážitky i spoustu nových kamarádů. Ráda sportuji, poslouchám hudbu a trávím čas se svými přáteli.

Webmaster: Matyáš Rak | Grafický návrh: Petr Vykoukal | Texty: Zdeněk Paroulek